Jak postupovat při masáži na bazéně

Objednání

Prvním krokem masáže je objednání. Objednat se lze třemi různými způsoby. Nejjednodušším způsobem je online rezervace přes náš rezervační systém. Tam si snadno můžete vybrat nejvíce vyhovující termín a na pár kliknutí se objednat. Další možnosti je vhodné použít pro domluvení masáže mimo základní otevírací dobu. Pro to je možné využít buď kontaktní formulář či email jana@masazebukova.cz či na telefonu (ideálně mimo pracovní dobu). Pokud se na termín nebudete moci dostavit, zrušte, prosím, co nejdříve svou rezervaci telefonicky, emailem nebo v případě online rezervace pomocí odkazu v obdrženém emailu.

Příchod na bazén

Na masáže se dostanete hlavním vchodem na plavecký bazén. Na pokladně jsou opět tři možnosti:

  • jdu pouze na masáž – v takovém případě si na pokladně vyzvednu za poplatek 20 Kč čip, který mi umožní vstup do sprch a šaten, kterých využiji.
  • chci si před masáží zaplavat – na pokladně kupuji běžný plavecký čas (netřeba zahrnout čas masáže), přičemž před začátkem masáže vyměním na pokladně plavecký čip za masážní.
  • mám permanentku na bazén – pak je jen na mém uvážení, jestli obětuji čas masáže v rámci permanentky, nebo jestli si zaplatím masážní čip za 20 Kč.

Po průchodu posupuji skrze své šatny a sprchy – muži po schodech nahoru, ženy vedle schodů rovně. Masérna se nachází vpravo od východu z pánských šaten. Ženy při východu ze svých šaten zamíří do schodů po jejich pravé ruce a na schodech odbočí doleva.

Kudy trefit na bazéně
Nákres příchodu do masérny

Do masérny vstupujte oblečeni dle vlastního uvážení – župan, osuška, spodní prádlo + župan, případně oblečení dle vlastní chuti. Doporučuji pantofle. Na lehátko si lze donést vlastní ručník či prostěradlo, nicméně není to nutné.

Svůj příchod si načasujte tak, abyste přišli přesně, nebo chvíli předem. V případě zpoždění bude masáž bez peněžní náhrady zkrácena tak, aby byl dodržen začátek další masáže.

Na masáž nechoďte, pokud máte teplotu, rýmu, kašel atp.

Věříme, že je vše jasné a těšíme se na Vaši návštěvu!

Jak postupovat při masáži na bazéně
Přesunout se na začátek