První měsíc masáží

Máme za sebou první měsíc fungování masáží na bazéně. Do masérny si našli cestu první klienti, kteří jsou snad se službami spokojeni, protože naprostá většina z nich si masáž již i zopakovala. Snad přibydou i další.

Chtěla bych tímto poděkovat za důvěru a zájem. Věřím, že i nadále budou mé služby využívány k vaší spokojenosti.

Od října bych chtěla rozšířit nabídku svých služeb, a to prozatím o nepravidelé termíny, které se časem a dle zájmu mohou přeměnit v pravidelné.

Nově nabízím:

Masáže – pouze na objednávku nejpozději do 22h večera před daným termínem: 

  • 10.10.
  • 21.10.
  • 27.10.

vždy v 10:00, 11:00 a 12:00.

Skupinové zdravotní cvičení:

V bazéně:

  • 12.10. od 10:00 – 1h/150Kč

V salonu (masérně):

  • 20.10 od 17:00 – nabídka pro rodiče čekající na své děti při plaveckém kurzu – 1h/80kč.
  • 24.10 od 10:00 – cvičení pro všechny zájemce bez omezení věku – 1h/80Kč.

Pro objednání na tyto nepravidelné termíny se objednávejte přes email na jana@masazebukova.cz či telefonicky na 731 899 545.

Všechna cvičení budou nenáročná, zaměřená na základní pohyblivost páteře a kloubů, na správné držení těla a vyrovnávání různých svalových disbalancí. Posílíme a protáhneme vše potřebné, tak aby tělu bylo dobře.

Co s sebou? Na cvičení v bazéně samozřejmě plavky, na cvičení v místnosti karimatku a pohodlný cvičební úbor. Přezůvky nejsou potřeba, ponožky jsou vhodné.

A co plánujeme do budoucna? V případě zájmu bych ráda nabídla dárkové poukazy či platbu kartou. Za jakoukoliv zpětnou vazbu či návrhy na vylepšení mých služeb budu ráda. Napsat mi můžete na email jana@masazebukova.cz či pomocí formuláře zde.

Doufám, že jsou vám mé masáže službou a přeji mnoho zdraví,

Jana

První měsíc masáží

Napsat komentář

Přesunout se na začátek